Mail Comment (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: System
bo: མ་ལག

en: Parent CID
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་CID
