Mail Comment (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: System
bs: Sistem

en: Parent CID
bs: Roditeljski CID
