Mail Comment (7.x-2.5) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Never
cs: Nikdy

en: To
cs: Komu

en: System
cs: Systém

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Parent CID
cs: Nadřazené CID

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele
