Mail Comment (7.x-2.5) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
