Mail Comment (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: System
eo: Sistemo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
