Mail Comment (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: System
eu: Sistema

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Parent CID
eu: Gurasoen CID

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena
