Mail Comment (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: On
gu: ચાલુ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ
