Mail Comment (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: On
hr: Uključi

en: Never
hr: Nikada

en: To
hr: Za

en: System
hr: Sustav

en: Attachments
hr: Privitci

en: Parent CID
hr: CID nadređenoga
