Mail Comment (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: System
hy: Համակարգ
