Mail Comment (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: On
ka: ჩართვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: System
ka: სისტემა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
