Mail Comment (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: System
ku: سیسته‌م

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
