Mail Comment (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: System
lv: Sistēma

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Parent CID
lv: Vecāka CID
