Mail Comment (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: On
ml: ഓൺ

en: System
ml: സിസ്റ്റം
