Mail Comment (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: System
mn: Систем

en: Parent CID
mn: Эх CID
