Mail Comment (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: System
my: စနစ်
