Mail Comment (7.x-2.5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Language
oc: Lenga

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Never
oc: Pas jamai

en: To
oc: A

en: System
oc: Sistèma

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: The mail's subject.
oc: L'objècte del corrièrs electronic.

en: Parent CID
oc: Identificant del comentari (CID) parent
