Mail Comment (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Language
ps: ژبه

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: System
ps: سيستم
