Mail Comment (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: On
pt: Habilitado

en: Off
pt: Desligado

en: Never
pt: Nunca

en: To
pt: Para

en: System
pt: Sistema

en: Attachments
pt: Anexos

en: The mail's subject.
pt: O assunto do email.

en: Parent CID
pt: CID do comentário pai

en: Sender name
pt: Nome do Remetente

en: Insert reply to text
pt: Inserir resposta ao texto

en: Entity id
pt: ID entidade
