Mail Comment (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: System
sk: Systém

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Parent CID
sk: Nadradené CID
