Mail Comment (7.x-2.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: System
sq: Sistemi

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
