Mail Comment (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Never
th: ไม่เคย

en: To
th: ถึง

en: System
th: ระบบ

en: Parent CID
th: ลำดับชั้นของ CID

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
