Mail Comment (7.x-2.5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: On
be: На

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: System
be: Сістэма

en: Attachments
be: Дадаткі
