Mail Comment (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: System
bg: Система

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
