Mail Comment (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: System
ca: Sistema

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Parent CID
ca: CID del pare

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Entity id
ca: Id de l'entitat
