Mail Comment (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Never
cy: Byth

en: To
cy: I

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Parent CID
cy: CID rhiant
