Mail Comment (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: System
el: Σύστημα

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα
