Mail Comment (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: System
et: Süsteem

en: Attachments
et: Manused

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Sender name
et: Saatja nimi
