Mail Comment (7.x-2.5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: To
fi: Osoitteeseen

en: System
fi: Järjestelmä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: The mail's subject.
fi: Sähköpostin aihe

en: Expiration time
fi: Vanhenemisaika

en: Parent CID
fi: Isäntä CID

en: Sender name
fi: Lähettäjän nimi

en: Sender e-mail address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
fi: Mikäli määritettynä, kieli jota käytettiin hakemaan sähköpostin viesti ja aihe.
