Mail Comment (7.x-2.5) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Language
fr: Langue

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Never
fr: Jamais

en: Re:
fr: Re :

en: To
fr: À

en: System
fr: Système

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: The mail's subject.
fr: L'objet du courriel.

en: Expiration time
fr: Date d'expiration

en: ((( Reply ABOVE this LINE to POST a COMMENT )))
fr: ((( Répondre AU-DESSUS de cette LIGNE pour POSTER un COMMENTAIRE )))

en: Parent CID
fr: Identifiant du commentaire (CID) parent

en: Sender name
fr: Nom de l'expéditeur

en: Sender e-mail address
fr: Adresse de courriel de l'expéditeur

en: Entity id
fr: Id de l'entité

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
fr: Si spécifié, le langage utilisé pour faire passer le message et le sujet du courriel.
