Mail Comment (7.x-2.5) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: System
gl: Sistema

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Parent CID
gl: CID pai

en: Sender name
gl: Nome do remitente
