Mail Comment (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Language
hi: भाषा

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: To
hi: को

en: System
hi: प्रणाली

en: Attachments
hi: संलग्नी
