Mail Comment (7.x-2.5) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Never
id: Tidak pernah

en: To
id: Untuk

en: System
id: Sistem

en: Attachments
id: Sisipan

en: Parent CID
id: CID Induk

en: Sender name
id: Nama pengirim
