Mail Comment (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: Off
is: Af

en: Never
is: Aldrei

en: Re:
is: Sv:

en: To
is: Til

en: System
is: Kerfi

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Sender name
is: Nafn sendanda

en: Sender e-mail address
is: Netfang sendanda

en: The sender's name. Leave it empty to use the site-wide configured name.
is: Nafn sendanda. Ef tómt þá verður nafn sjálfgefin sendandi vefsins notaður.
