Mail Comment (7.x-2.5) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Language
it: Lingua

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Never
it: Mai

en: To
it: A

en: System
it: Sistema

en: Attachments
it: Allegati

en: The mail's subject.
it: L'oggetto dell'email.

en: Parent CID
it: CID genitore

en: Sender name
it: Nome del mittente

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
it: Se specificato, la lingua utilizzata per ricevere il messaggio e oggetto della posta
