Mail Comment (7.x-2.5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Language
ja: 言語

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Never
ja: なし

en: To
ja: 宛先

en: System
ja: システム

en: Attachments
ja: 添付

en: The mail's subject.
ja: メールの件名

en: Parent CID
ja: 親CID

en: Sender name
ja: 差出人名

en: Entity id
ja: エンティティ id
