Mail Comment (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: System
kk: Системасы

en: Attachments
kk: Косымшалар
