Mail Comment (7.x-2.5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: To
kn: ಗೆ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು
