Mail Comment (7.x-2.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: System
lt: Sistema

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: Send status
lt: Siųsti būseną
