Mail Comment (7.x-2.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Language
mr: भाषा

en: On
mr: वर

en: Off
mr: बंद

en: Never
mr: कधीही नाही

en: To
mr: प्रति:
