Mail Comment (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: To
ne: लाई

en: System
ne: प्रणाली
