Mail Comment (7.x-2.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: To
nl: Naar

en: System
nl: Systeem

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: Configure automatic mail responses.
nl: Automatische e-mailreacties instellen.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Sender e-mail address
nl: E-mailadres van de afzender

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Reply-To address
nl: Antwoordadres
