Mail Comment (7.x-2.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Never
nn: Aldri

en: To
nn: Til

en: Attachments
nn: Vedlegg
