Mail Comment (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: To
pl: Do

en: Attachments
pl: Załączniki

en: The mail's subject.
pl: Temat wiadomości

en: Parent CID
pl: CID rodzica

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender e-mail address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu
