Mail Comment (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Language
ro: Limba

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Never
ro: Niciodată

en: To
ro: Către

en: System
ro: Sistem

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.

en: Parent CID
ro: CID-ul părintului

en: Sender name
ro: Numele expeditorului
