Mail Comment (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Language
ru: Язык

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Never
ru: Никогда

en: To
ru: Кому

en: System
ru: Система

en: Attachments
ru: Вложения

en: The mail's subject.
ru: Тема почтового сообщения.

en: Parent CID
ru: Родительский CID

en: Sender name
ru: Имя отправителя

en: Insert reply to text
ru: Цитировать сообщение

en: Sender e-mail address
ru: E-mail отправителя

en: Entity id
ru: ID сущности

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
ru: Если указано, язык, используемый для получения почтового сообщения и темы.
