Mail Comment (7.x-2.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: System
sl: Sistem

en: Attachments
sl: Priponke
