Mail Comment (7.x-2.5) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Never
sv: Aldrig

en: Re:
sv: Sv:

en: To
sv: Till

en: Attachments
sv: Bilagor

en: The mail's subject.
sv: E-postmeddelandets ämne.

en: Expiration time
sv: Tid för utgång

en: Parent CID
sv: Ovanliggande CID

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt
