Mail Comment (7.x-2.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Language
tr: Dil

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Never
tr: Asla

en: Re:
tr: Cevap:

en: To
tr: Kime

en: System
tr: Sistem

en: Attachments
tr: Ekler

en: The mail's subject.
tr: E-postanın konusu.

en: Expiration time
tr: Geçerlilik bitişi

en: Parent CID
tr: Üst CID

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Plain text body
tr: Düz metin gövde
