Mail Comment (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Never
uk: Ніколи

en: Re:
uk: На:

en: To
uk: До

en: System
uk: Система

en: Attachments
uk: Вкладення

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: Expiration time
uk: Завершення терміну дії

en: Parent CID
uk: CID батька

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender e-mail address
uk: Електронна адреса відправника

en: Entity id
uk: Id сутності

en: The mail's recipient address. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
uk: Адреса отримувача електронного листа. Форматування рядка має відповідати RFC 2822.

en: If specified, the language used for getting the mail message and subject.
uk: Якщо зазначено, мова, використовувана для отримання поштових повідомлень та теми.

en: Send status
uk: Стан відправки
