Mail Comment (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Never
vi: Không bao giờ

en: To
vi: Đến

en: System
vi: Hệ thống

en: Attachments
vi: Các đính kèm
